Sanatorium Kolín - zkušenosti pacientů

Sanatorium Kolín – zkušenosti pacientů

Zkušenosti pacientů


Pole označená * jsou povinná.

Vaše vzkazy


Martina - 2020-10-26 20:39:22

V sanatoriu jsem podstoupila augmentaci prsou a jsem nadmíru spokojena. Pan doktor MUDr.Svatopluka Svoboda je opravdový profesionál, ví co dělá a k tomu všemu je velmi sympatický a milý. Ve svém sanatoriu má úžasný personál, který se po celou dobu pobytu o vás pohádkově stará. Je to profesionál na právem místě, opravdu vřele doporučuji.


Leona Šmuková - 2020-06-29 00:07:46

Před měsícem jsem v Kolínském sanatoriu postoupila zmenšení prsou. S výsledkem jsem moc spokojená a chtěla bych poděkovat panu doktorovi Svobodovi i všem, kteří se o mě starali. Byl to fajn relax:). Za mě Kolínské sanatorium mohu jen doporučit.


Soňa Dvořáková - 2020-05-26 11:33:51

Mému rozhodnutí podstoupit augmentaci předcházelo mnoho hodin hledání na internetu, vyptávání se na diskuzích a pročítání článků zabývajících se tímto zákrokem a věcmi souvisejícími. Proces mého hledání a rozhodování příjemně urychlilo doporučení známé. Už při prvním setkání na konzultaci jsem tušila, že volba byla správná, a týden po operaci mohu s jistotou říci, že by někde někdo stěží více předčil moje očekávání. Týká se to celého průběhu akce od prvního dojmu, přes konzultace a informování o všem, co mě čeká, až po příjem na klinice s následnou operací a průběžnou péčí, která je opravdu individuální, dá se říci, že v rámci možností se cítíte spíše skoro jako na hotelu. Pan doktor Svoboda je profesionál, přitom neváhá odlehčit situaci přiměřeným vtipem a rozhodně umí podpořit i psychicky, pokud by to někdo potřeboval. S výsledkem zákroku jsem velmi spokojená, jde už jen o opadnutí nějakého menšího otoku, takže myslím, že se nemusím bát již hodnotit. Tímto bych chtěla velmi poděkovat panu doktorovi ale i celému týmu na klinice. Za mě mohu pouze doporučit!


Petra - 2019-11-04 10:08:23

V sanotorium jsem podstoupila augmentaci prsou a jsem víc jak nadšená. Děkuji Mudr.S.Svobodovi a sestřičkám za skvělý přístup a úplně úžasný výsledek. Jsem moc spokojená a sanatorium Kolín vřele doporučuji.


Renata - 2019-09-02 08:36:54

Jsem moc ráda, že jsem si ke splnění svého snu vybrala právě Sanatorium Kolín. Nejvíce mé poděkování patří MUDr. S. Svobodovi. Pan doktor je úžasný, zkušený, příjemný a velmi šikovný plastický chirurg. Doslova z ničeho mi vytvořil krásný ženský dekolt. Má prsa jsou nádherná! A já šťastná a spokojená díky panu doktorovi. Velké poděkovaní patří také celému personálu kliniky. Sestřičky jsou velmi milé, ochotné a s láskou se o vás postarají. Díky zdravotnickému personálu byl pobyt na klinice úžasný. KOLÍNSKÉ SANATORIUM mohu jen a jen všem doporučit. Nikdy nepřestanu být vděčná! Děkuji Vám.


Alice - 2019-05-20 22:05:04

Před nedávnem jsem v Kolínském sanatoriu podstoupila modelaci genitálu. Dlouho jsem váhala, jestli na tento zákrok půjdu a dnes musím napsat, že jen lituji, že jsem nešla dřív. Pan doktor je profesionál s lidským přístupem a navíc velmi ochotný kdykoliv zodpovědět jakékoliv nejasnosti nebo pochyby, i po propuštění domů. Jsem naprosto spokojená, navíc bolest po operaci byla minimální. Velmi doporučuji pana doktora Svobodu, i celý personál.


Eva - 2019-05-09 18:19:28

Pan doktor byl ochotný a vstřícný. Se vším poradil, řekl otevřeně svůj názor. Můj případ byl komplikovanější kvůli propadlému hrudníku. S výsledkem operace jsem maximálně spokojena. Velké dík patří i skvělým sestřičkám a celému personálu kliniky.


Veronika - 2019-05-08 09:10:31

Před dvěma měsíci jsem podstoupila plastiku břicha v Kolínském sanatoriu. S výsledkem jsem velice spokojená, pan doktor Svoboda odvedl skvělou práci, veškerý personál byl vstřícný a ochotný. Určitě všem doporučuji a touto cestou ještě jednou děkuji.


Renata - 2019-04-15 20:31:46

V kolinskem sanatoriu jsem před týdnem podstoupila augmentaci prsou a s výsledkem jsem hrozne spokojena. Bohužel jsem nikdy žádné prsa nemela a po dětech jsem si konečně mohla splnit svůj sen.Uzasny výkon pana MUDr.Svatopluka Svobody,uzasny přístup k pacientům. Velmi pěkné prostředí.Neuveritelne milý,vstřícný,obětavy personál. Za mne 100% doporučení.


janaP - 2019-03-06 22:05:16

Dobry den,u Mudr.Svatopluka Svobody jsem podstoupila augmentaci prsou na doporučení kamarádky.Pan doktor je velmi příjemný a vstřícný ke svým klientkam.Podotykam,ze jeho odvedena práce v mem případě byla perfektní .Podstoupila jsem operaci v kolínském sanatorium,prostredi je tam velmi pěkné ,cítíla jsem se tam jako doma,sestřičky ochotne,mile což mělo velmi pozitivní vliv po dobu mě hospitalizace.Za mě dávám 100%doporuceni


Veronika - 2019-02-12 09:31:37

V kolínském sanatoriu jsem před týdnem podstoupila operaci zvětšení prsou. MUDr. Svatopluk Svoboda je profesionál, který vše dokonale vysvětlil. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho. Pan doktor Svoboda mi vybral naprosto ideální velikost implantátů k mé postavě. Bolest po operaci byla minimální, ačkoliv jsem citlivka. Přístup celého personálu byl velice příjemný a povzbuzující. Konzultace, operace, pobyt, pooperační a hlavně výsledek- úžasný. Sanatorium doporučuji všem, kdo o nějaké úpravě uvažuje. Hezký den


Lucie - 2019-01-30 09:00:19

Před necelým půl rokem jsem podstoupila kompletní operaci zevního genitálu. Po dětech už to tam dole nebylo jako dřív a díky operaci mi pan doktor Svoboda vrátil zpátky sebevědomí a radost ze života. Před operací jsem měla komplexy, jak v létě v plavkách tak i před manželem, který nyní říká, že to tam dole nikdy neviděl hezčí 🙂 Jsem naprosto spokojená jak s panem doktorem Svobodou, tak s celou klinikou, přístup personálu je neuvěřitelně přátelský a člověk by pomalu zapomněl, že není doma ale na klinice.


Barbora - 2019-01-29 19:53:31

Pred mesicem jsem podstoupila modelaci prsou u pana doktora Svobody v Kolinskem sanatoriu. Byla jsem velice prekvapena profesionalnim pristupem jak pana doktora, tak celeho jeho personalu. Nasi spolupraci si nemohu vynachvalit, protoze, jak vsichni vime, kvalita profesionalniho zachazeni v medicinskem oboru klesa, viz. Praha.


Jaroslava Paloučková - 2019-01-28 17:58:01

V Kolínském sanatoriu jsem byla po všech stránkách velmi spokojená. Pan doktor Svoboda, u kterého jsem podstoupila chirurgický zákrok je velmi šikovný, zkušený a vstřícný plastický chirurg. Co se týče personálu sanatoria, vždy jsem se setkala s ochotou, podporou a vstřícností. Za mne jen to nejlepší doporučení. Jaroslava P.


Blanka - 2018-10-31 00:00:00

Je tomu již nějaký ten pátek, co jsem v sanatoriu podstoupila úpravu velkých pysků. Po dvou porodech jsem měla čím dál častěji pocit, že můj genitál nevypadá, tak jak před dětmi. Nepříjemné pro mě bylo sportování, návštěva bazénu, společné sprchy, jízda na kole atd., o intimním životě ani nemluvím. Náhoda tomu chtěla, narazila jsem na článek v časopise a pak po nějaké době viděla i pořad v TV o panu doktorovi a jeho sympatická tvář mě přesvědčila, že minimálně pojedu na konzultaci. Vše už se pak odehrálo velmi rychle a k mojí velké spokojenosti! Velký dík patří samozřejmě taky paní doktorce Vaňkové a celému personálu za přístup a profesionalitu.. Všichni byli velice milí a ochotní. Kdybych do budoucna řešila nějaký problém, určitě bych neváhala na koho se obrátit.


Pavlína Liberec - 2018-10-31 00:00:00

Před necelým rokem jsem v kolínském sanatoriu podstoupila modelaci prsou. I po takové době mám v sobě pořád pocit, že jsem byla spíše v lázních, než na operaci. Neuvěřitelně vstřícný, obětavý, milý a hlavně profesionální přístup veškerého personálu. Rozhodnutí pro tuto kliniku přišlo ihned při prvním setkáním se sympatickým, milým profíkem panem doktorem Svobodou. Nemalé díky patří rozhodně paní ředitelce Štěpánce Vaňkové, bez které si tam svůj pobyt vůbec neumím představit. Byla v sanatoriu každý den, ač má operace vyšla na víkend. Všem, co přemýšlí o plastice mohu doporučit jediné- KOLÍN- Mudr. SVOBODA- ŠTĚPÁNKA. Prsa mám přesně velikostně ke své postavě a vypadají naprosto přirozeně. Kdo neví, nepoznal, že jsem po operaci. Mnohočetné díky, operace mi změnila život k lepšímu 🙂 🙂 🙂


Alis - 2018-10-31 00:00:00

Nikdy jsem netušila, že zrovna já budu muset řešit plastiku prsou. Svá prsa jsem měla hezká i dostatečně velká. Bohužel, po kojení jsem o ně přišla a z plných trojek nezbylo nic. Proto přišlo na řadu přemýšlení, zda podstoupím zvětšení. Díky mému strachu z lékařů a hospitalizace to bylo opravdu těžké rozhodování. Po první konzultaci byl strach pryč. Pan doktor Svoboda je velmi sympatický člověk s opravdu lidským přístupem. Cítila jsem, že jsem se svěřila do dobrých rukou. A tak jsem 29.2.2016 nastoupila do kolínského sanatoria na operaci. K mému obrovskému překvapení jsem nebyla ani trošku nervozní a to jen díky úžasnému přístupu pana doktora a celého týmu kolínského sanatoria. Personál byl příjemný, ochotný a s úsměvem na tváři. S některými byla i legrace. Je to teprve 14 dní, ale vzpomínánám na některé situace s úsměvem. Mohu říci, že kdykoliv jsem se v minulosti setkala s korektním jednáním v nemocnicích a soukromých klinikách, cítila jsem, že není zcela upřímné. Zde však jsem poprvé měla pocit skutečné upřímnosti. V kolínském sanatoriu jsem se cítila tak dobře, že kdyby bylo potřeba, tak bych zůstala bez problému hospitalizovaná i déle a to bych nevěřila, že zrovna někdy já řeknu. Operace proběhla a bolest zdaleka nebyla tak velká, jak jsem předpokládala. Když jsem poprvé viděla svá nová prsa byla jsem mile překvapena. Úžasná práce!!! Vypadají tak hezky a hlavně přirozeně, že to snad není ani možné. Při každém pohledu na ně obdivuju šikovnost pana doktora. Má zlaté ruce a jak já říkám je snad kouzelník. Přála bych si umět slovy vyjádřit mojí spokojenost, radost a velké díky, které si zaslouží. Přede mnou je ještě dalších pár týdnů hojení, ale již nyní se ve svém t ěle cítím dobře a nemohu se dočkat léta 🙂


Marika - 2018-10-31 00:00:00

Již jednou jsem napsala hodnocení na skvělý tým kolínského sanatoria, ale také se chci podělit o výsledek plastické operace. Facelifting s vynikajícím výsledkem (nosoretni vrásky a harmonika na krku jsou pryč) Take oči jsou teď krásné. Jsem moc rada, ze jsem se svěřila do rukou MUDr Svatopluka Svobody, kterého jsem si, mimo jiné, vybrala na základě kladného hodnocení jeho práce. vřele doporučuji.


Comments are closed.